top of page
Seksualitāte un invaliditāte - tas skar ikvienu

Ingeras Nordkvistas grāmata Seksualitāte un invaliditāte – tas skar ikvienu ir Zviedrijas Institūta cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem (FT) projekta “Savstarpējās attiecības un seksualitāte” rezultāts. Zviedrijas institūts cilvēkiem ar FT nodarbojas ar pētniecisko darbu, testēšanu, izglītošanu, informācijas sniegšanu par dažādiem palīglīdzekļiem, mājokļu un apkārtējās vides plānošanu cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti.

 

Dodot grāmatai nosaukumu, autore ir vēlējusies uzsvērt, cik svarīgs šis jautājums ir ikvienam cilvēkam. Tas ir aicinājums visiem pārdomāt un izsvērt savu attieksmi pret seksu un intīmajām attiecībām. Grāmatas veidotāja ir centusies aptvert iespējami lielāku praktisko informāciju par tēmu seksualitāte un invaliditāte.

 

Vēl arvien aizskarot seksualitātes tēmu bieži rodas neizpratne. Grāmata palīdzēs kliedēt mītus un rosinās sākt runāt un diskutēt par šo jautājumu.

 

Autores mērķis bija izveidot vienkāršu, vispārīgu un viegli izmantojamu materiālu, kas būtu noderīgs dažādās nodarbībās, mācību kursos un citos izglītojoša rakstura pasākumos.

 

Grāmata ir paredzēta cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu tuviniekiem, speciālistiem un aprūpes darbiniekiem.

 

Ingeras Nordkvistas grāmatu “Seksualitāte un invaliditāte – tas skar ikvienu” (2002.g.) var iegādāties “Velku biedrības” birojā, Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 3-30 iepriekš piezvanot pa tālruni 26555205.

Grāmatu “Seksualitāte un invaliditāte – tas skar ikvienu” var iegādāties:

http://gramata24.lv/products/seksualitate-un-invaliditate-tas-skar-ikvienu

bottom of page